KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17495077

nr 1749 5077

Pastell

Emma Andersson, Portal Visby. Omkring 1900, Signerad, 38x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x40 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:04:18

8/12 19:31:30 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer