KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17495077
nr 1749 5077
Pastell
Emma Andersson, Portal Visby. Omkring 1900, Signerad, 38x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x40 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:04:18
8/12 19:31:30
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer